درباره ما:

شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم با مدنظر قراردادن اصل کسب رضایت کارفرمایان، مهندسین مشاورین و کلیه ذینفعان پروژه و مهندسی ارزش و بکارگیری پرسنل متخصص و کوشا و توجه مستمر به اصل تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد، پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان را در مرتبه نخست اهداف خویش قرارداده است.

شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم در راستای انجام طرح های توسعه ای و اهداف بلند مدت استراتژیک با دارا بودن انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و سبک توانسته است به یکی از توانمندترین پیمانکاران عمرانی استان گیلان بدل شود.

شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم با بیش از 20 سال تجربه انجام پروژه های عمرانی و خدمت رسانی در زمینه عمران و آبادانی کشور، ضمن برخورداری از دانش و توان فنی و مدیریتی  بالا و با تکیه بر تجارب ارزشمند بیش از دو دهه فعالیت در اقلیمهای مختلف استان گیلان، هم اکنون در استان گیلان مشغول فعالیت بوده و آماده همکاری با سازمان های کشور می باشد.

سخن مدیر عامل:

مفتخریم كه از زمان تأسیس شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم با تلاشی پیگیر برای خدمت‌رسانی و با رعایت ارزش های جهانی مانند کیفیت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست به جايگاهی شایسته ميان شركت‌های معتبر و بزرگ پیمانکاری در استان گیلان رسیده ایم.

شركت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم با انجام کاملاً موفق پروژه‌های ‌خود توانسته اسـت رشدی پایدار را رقم بزند و گام های بلندی در راستای تحقق اهداف و چشم انداز های تعیین شده بردارد، که این پیشرفت ها و توانمندی ها نتیجه خط مشی و روش كار بهینه حاكم بر شركت بوده که توسط نیروی انسانی سخت کوش آن به انجام رسیده است. تشكیل  کارگروه های متفاوت، بكارگيری علم و تجربه، پرسنل مجرب و متخصص، در کنار مسئولین، مدیران، طراحان و کارکنان فرهیخته و پرتلاش خانواده بزرگ و خوش نام شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم که بیش از دو دهه سابقه اجرایی را پیشینه خود دارد و با بهره گیری از سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص و متعهد و در اختیار داشتن و بکارگیری ماشین آلات و ابزار تخصصی، فناوری پیشرفته و تجهیزات بروز، سعی در افزایش راندمان و بهره وری و بهبود مستمر عملکرد خود، رمز موفقيت این شرکت در اجرای پروژه های متعدد در نقاط مختلف استان گیلان است.

ما در شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم برای فتح قله های آینده ارزشمندترین دارایی و پشتوانه خود را مجموعه نیروی انسانی با تجربه، کارا، خلاق، صادق و مسئولیت پذیرمان می دانیم که با همکاری گروهی بیشترین ارزش افزوده را برای مجموعه به وجود آورده اند. در کنار نیروی انسانی کارآمد و با تکیه بر اهمیت تحقیق و توسعه به عنوان یکی از پایه های شرکت باور داریم که با بهره گیری و تولید فناوری ها و راه کارهای جدید کیفیت را افزایش دهیم، از هزینه ها بکاهیم و در بسیاری از پروژه ها از زمان تعهد شده انجام پروژه ها همواره جلوتر باشیم. ما در این راه حمایت موثر از نیروی همکار، امنیت شغلی، ارتقای شغلی، بر اساس شایسته سالاری، ایمنی در کار، ایجاد و حفظ محیط کاری صمیمی و پویا را وظیفه خود می دانیم. راهبرد شرکت مشارکت موثر با دیگر شرکت های توانمند و ایجاد هم افزایی جهت توسعه بازار کسب و کار و حضور حرفه ای در استان گیلان می باشد.

شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم خود را متعهد به پیاده سازی استانداردهای مدیریت پروژه، نظام مدیریت کیفیت، ایمنی، بهداشت و محیط زیست و سرعت و دقت و انجام مسئولیت های اجتماعی می داند و با تکیه بر دانش و فن آوری، کسب رضایت کارفرمایان و مشاورین محترم و کلیه ذینفعان پروژه را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است. مدیریت شرکت بر این باور است که با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری نیروهای با انگیزه و جوان و استفاده از تجربیات ارزشمند و ذی قیمت پیشکسوتان و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در عرصه سازندگی خواهد توانست به عنوان شرکت برتر و سرآمد در عرصه عمران و آبادانی ایران عزیز همواره نقش آفرینی نماید و حضور فعال داشته باشد. در پایان ما در شرکت فنی مهندسی آبراه ساز ابریشم بهترین کیفیت و بیشترین تلاش ممکن در صنعت ساخت و ساز را به کار می بندیم تا سازه هایی با کیفیت جهانی بسازیم و به عنوان شرکتی پیشرو در سطح استان و کشور فعالیت نماییم.

با احترام

اکبر سهرابی نژاد

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

1489 131 0911